O MNIE

Ukończyłam the Coaching Academy w Londynie, największą i najbardziej cenioną organizacje szkoleniowa tego typu w Europie, gdzie otrzymałam swoje kwalifikacje oraz Dyplom the Personal Performance Coaching Diploma.  Uczyłam się i wciąż szkolę sie z najbardziej znanymi i doświadczonymi mentorami i trenerami na świecie co zaowocowało tym, że w roku 2017 zostałam nominowana do nagrody International Coach Of The Year. Pracuję międzynarodowo w językach polskim i angielskim. Obecnie mam swoje biuro w Bedford, okolicach Londynu.

Moim celem jest inspirowanie i motywowanie Kobiet do stawiania sobie ambitnych celów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Wspieram Kobiety po to, by w pełni wykorzystywały swój potencjał i osiągały spełnienie w życiu i w pracy. Pomagam przyjrzeć sie sobie z bliska, odkryć swoje wartości, priorytety i pragnienia, uwierzyć w siebie, wziąć odpowiedzialność za swoje życie i uporać sie z tym, co wydaje sie niemożliwe.

Można spotkać się ze mną na indywidualnych sesjach coachingowych, zarówno w moim biurze lub on-line. Co jakiś czas organizuję również warsztaty, o których można dowiedzieć sie z mojej strony internetowej lub z mediów społecznościowych. Na facebookowej grupie NowShe Coaching Challenge łączymy swoje siły i otrzymujecie tam mozliwosc brania udziału w comiesięcznych wyzwaniach coachingowych. W praktyce oznacza to dostęp do ćwiczeń i zadań, które dla Was przygotowuję.

Źródłem naszych frustracji i niepowodzeń jest często brak spójności, priorytetów i jasno sprecyzowanych celów. Pracując ze mną dajesz sobie możliwość podniesienia jakości swojego życia. Zapraszam Cie do przejścia osobistej przemiany poprzez coaching. Zacznij od pierwszego kroku i skontaktuj sie ze mną.

Zapraszam do kontaktu.

Monika Czuj
Personal Performance Coach

COACHING

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram